На Кіровоградщині з’являться літературні туристичні маршрути

Нові туристичні маршрути, пов‘язані з життям письменників, які народилися і творили на Кіровоградщині, запропонує жителям і гостям регіону інформаційно-туристичний центр області.

Як пише gre4ka.info, про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

«У нас є ще багато ідей. Одна з них – напрацювати літературні туристичні маршрути. Кіровоградщина багата на талановитих письменників, які тут народилися або ж знаходили своє натхнення. Тож до початку нового сезону зможемо презентувати літературні маршрути», – зазначив голова обласної ради Сергій Шульга 9 листопада під час відкриття інформаційно-туристичного центру, який запрацював на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Чижевського.

Обласний інформаційно-туристичний центр, зокрема, надаватиме інформацію про туристичні маршрути на території регіону, про об’єкти історії, культури, пам’яток природи, про культурні, спортивні та суспільні події, про роботу громадського транспорту, про кафе і ресторани, про готелі та хостели, про заклади охорони здоров‘я, а також про операторів внутрішнього туристичного ринку й акредитованих гідів та екскурсоводів.

 

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.