На фестивалі “Країна Мрій” відкриють книжкову стежку “Наш формат”

На книжковій стежці відвідувачі матимуть змогу познайомитися з найкращими новинками українського книговидання та світовими бестселерами від топових вітчизняних видавництв. Про це повідомляє bigkyiv.com.ua.

Кращі книги покажуть видавництва “Наш Формат”, “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, Vivat, “Видавництво Старого Лева”, КСД, “Лабораторія”, “Фабула” та інших.

Читачі знайдуть книжки на будь-який смак, обіцяють організатори: від улюблених жахів Стівена Кінга й детективів Агати Крісті, до історичних досліджень Сергія Плохія, від ромкомів до світоглядної літератури, від українських класиків до найкращого сучасного нонфікшину, від мальовничих дитячих віммельбухів до цікавого наукпопу.

В суботу,  22 червня поетичну майстерню  відкриють читання пам`яті Максима “Далі” Кривцова,  воїна та поета,  що загинув 7 січня на Харківщині.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Також на книжковій стежці проходитиме збір книжок для українських військових в межах проєкту “Військо Читає”, тож усі охочі матимуть змогу подарувати книжку нашим захисникам. А партнери ГО «Реформація» розповсюдять зібрані книжки по всіх напрямках, де ведуться бойові дії, а також направлять у військові частини відповідно до існуючих запитів. А для військових гостей діятиме знижка 15% на усі книжки.

Спеціальним гостем стане літератор Віталій Капранов.

ІСТОРІЯ ФЕСТИВАЛЮ

“Країна Мрій” – найбільший та найдавніший в Україні міжнародний етнофестиваль, який започатковано у 2004 році. Перший етнофест відбувся на Співочому полі у Києві. Час проведення літнього фесту збігається з народним святом Купала (кінець червня).

Гімн фестивалю – однойменна пісня та хіт гурту ВВ  “Країна Мрій”, яка була написана Олегом Скрипкою ще у 1988 році.

З 2004 року фестиваль відвідали близько 1 млн відвідувачів, окрім традиційної київської локації, його також було проведено у Львові, Дніпрі, Осло та Лондоні. Фестиваль має 2 сезонні формати – літній та зимовий. Гостями фестивалю вже були майстри і виконавці з 30 країн світу.

За 20 років команда фестивалю організувала і провела понад 150 видовищних заходів, фестивалів, концертів та подій: фестивалі “Рок Січ” та фестиваль Героїчної Пісні “Молода Гвардія”, Вечір Українського Романсу, Парад вишиванок, Фестиваль українського бароко “Осінь Середньовіччя”, фестиваль французької пісні “Монмартр на Андріївському узвозі”, День Києва – Свято вільних людей у 2016-му, дитячі бали та традиційні французький та українські вечорниці, танцювальні вечірки в стилі “Етно-Диско”. “Країна мрій” також проводить музичну видавничу діяльність.

У підсумку двадцятирічної діяльності фестиваль відіграв і продовжує відігравати  надзвичайну роль у формуванні національного самоусвідомлення сучасного українця. Багато зроблено й планується в налагодженні культурних звʼязків між країнами світу. І саме “Країною Мрій” була започаткована мода на традиційний стрій, відзначення народних свят та шанування традицій.