На фасаді Будинку письменників буде встановлена меморіальна дошка про ініціативу створення тут у 1988 – 1990 роках Народного Руху України

1 липня на черговому засіданні Секретаріату НСПУ  розглядалося подання відомого українського письменника, секретаря НСПУ, голови Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» Павла Мовчана щодо встановлення на фасаді Будинку письменників у Києві меморіальної дошки, яка б нагадувала кожному українцю про місце і час, де зароджувалися незворотні процеси відновлення української незалежності. Попередньо напис на дошці пропонується наступний:

У цьому будинку в 1988-90 роках
за ініціативи письменництва
діяв оргкомітет Народного Руху України
з відродження української держави

У рік 30-річчя відновлення Незалежності України та в ювілейний рік НСПУ письменники  ініціюють збір коштів на виготовлення вищезазначеної  меморіальної дошки високого мистецького рівня. Звертаємося до всіх небайдужих українців, громадських організацій, бізнесу, депутатів Верховної Ради України різних часів, а також до міського голови м. Києва Віталія Кличка з пропозицією долучитися до цієї суспільно-важливої справи.

Кошти акумулюються на розрахунковому рахунку  НСПУ:  
ЄДРПОУ 00016018,  р/р UA603052990000026004036222765 в АТ КБ “Приватбанк», м. Київ, МФО 305299 . Призначення платежу – на меморіальну дошку.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.