Мирославу Гонгадзе нагородили премією Inamori Ethics Prize 2023

Українська журналістка та правозахисниця Мирослава Гонгадзе отримала премію за етику Inamori Ethics Prize 2023. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram

Раніше «Детектор медіа» повідомляв про присудження цієї премії Мирославі Гонгадзе, а 21 вересня у Міжнародному центрі Inamori у Клівленді (штат Огайо, США) відбулась офіційна церемонія її вручення.

Мирославу нагородив Міжнародний центр етики та досконалості Inamori при Західному університеті Кейса. За словами журналістки, ця премія стала великим сюрпризом для неї і їй надзвичайно приємно приєднатися до групи етичних світових лідерів.

«Філософія Інаморі — чини по совісті, приймай виклики, дій відважно і дивись на світ позитивно — є й моїм життєвим кредо. Отримання цієї нагороди є особливим привілеєм і дає мені сили не зупинятись. Дякую співробітникам Центру та Інституту Інаморі за цю честь і за насичені дні зустрічей і спілкування у рамках церемонії. Ця нагорода належить усім вам, хто мене підтримує і дослухається. Я дякую вам за те, що ви допомагаєте відстоювати справедливість і правду», — прокоментувала подію журналістка.

Премією Inamori Ethics Prize приватного американського університету, що розташований у Клівленді, штат Огайо, з 2008 року відзначають «видатних міжнародних етичних лідерів, чиї дії та вплив значно покращили стан людства».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

detector.media