Михайло Сидоржевський – лауреат премії імені Володимира Свідзінського-2024

Лауреатом цьогорічної Літературної премії імені Володимира Свідзінського, заснованої Лігою українських меценатів та журналом «Київ», став Михайло Сидоржевський.

Михайло Сидоржевський – автор двох книжок поезії та поетичних добірок поезії у різних виданнях як в Україні, так і за її межами.  Відомий він також і як автор помітних публікацій на теми культури, політики, літератури, історії. Зокрема, його краєзнавче дослідження «Солотвин. З глибин минулого до наших днів» (2023) мало надзвичайно добрий розголос.

Михайло Сидоржевський – відомий автор поетичного верлібру, починаючи з книги поезій  «Навпіл між обома світами». Його верлібри можна прочитати в антології європейського верлібру “Вільний вітер/ВОЛЕН вятьр”, виданні «Свічадо світу». Двомовна антологія сучасної українсько-македонської поезії», його поетичній книзі «Запрошення до подорожі» (українською і болгарською, Софія), а також зустріти в періодиці: добірка верлібрів у «Літературній Україні»,  поетична добірка «Мені тут холодно» в часописі  «Дукля» (Словаччина), та в інших.

Нагородження відбудеться в переддень Дня Незалежності України.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Прес-служба Ліги українських меценатів