Міжнародний фонд Франка оголосив конкурс «Стежками Каменяра»

Міжнародний фонд Івана Франка оголосив про проведення V Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Про це повідомляється на сторінці заходу у Фейсбуці.

“Раді оголосити старт нового сезону Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу “Стежками Каменяра”. З 15 листопада Міжнародний фонд Івана Франка розпочне прийом конкурсних робіт, який триватиме до 15 грудня 2021 року”, – ідеться в повідомленні.

Водночас зауважується, що засновниками конкурсу були внесені зміни до положення про конкурс.

Як зазначається, в цьому році переможців і дипломантів визначатимуть у трьох номінаціях: “Проза”, “Поезія”, “Краща ілюстрація до творів Івана Франка”. Кожна номінація матиме три вікові категорії: учні віком 6-9 років, 10-13 років і 14-16 років відповідно.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Обов’язковою вимогою для участі у конкурсі є заповнення електронної форми, яку можна заповнити лише з електронної адреси Gmail і лише один раз. Електронна форма буде доступна з 15 листопада 2021 року.

Щорічне змагання проводитиметься вп’яте у партнерстві з Міністерством освіти та науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО “Львівське товариство” у м. Києві.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.