Міжнародна премія Франка почала відбір номінантів

Комітет Міжнародної премії імені Івана Франка у 2021 році сформував Раду експертів, яка протягом двох місяців оцінюватиме наукові роботи, подані на здобуття премії у 2021 році.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародного фонду Івана Франка.

«Цього року до складу Міжнародної ради експертів увійшли 52 вчених з 10 країн світу: Австрії, Італії, Канади, Польщі, Словаччини, США, України, ФРН, Хорватії та Чехії», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, члени Ради експертів оцінюватимуть наукові роботи за трьома критеріями: наявність інноваційних та оригінальних підходів у дослідженні; концептуальність, системність та критичність дослідження; міжнародний контекст і рівень наукового дослідження.

Імена трьох номінантів Міжнародної премії імені Івана Франка стануть відомі 20 травня 2021 року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Цього року на здобуття премії Франка було подано 26 наукових робіт. Дві наукові роботи Комітет премії відхилив через порушення вимог, одне подання було знято з розгляду номінаційним комітетом, оскільки книжка не відповідала Положенню, а саме не містила імена рецензентів і бібліографію з теми дослідження.

Отже, Рада експертів обиратиме трьох номінантів Міжнародної премії імені Івана Франка серед 23 претендентів. Ім’я лауреата оголосять 27 серпня під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться у 165-ту річницю від дня народження Івана Франка на його батьківщині – у місті Дрогобичі.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.