Міністр оборони Британії висміяв путіна: “божевільний з комплексом Наполеона”

«Божевільний із синдромом маленького чоловіка»: міністр оборони Великої Британії Бен Воллес потролив володимира путіна і заявив, що рф не виграє війну в Україні.

Британські посадовці озвучують максимально жорстку й саркастичну риторику на адресу володимира путіна. Російський очільник є “божевільним” із “комплексом Наполеона” (дослівно – “синдромом чоловіка маленького зросту”), заявив міністр оборони країни.

Його цитує The Daily Mail.

Бен Воллес сказав, що російський лідер втратив понад 25 тисяч військових і змушений використовувати старі боєприпаси, оскільки його вторгнення в Україну – провалилося.

Під час участі в саміті НАТО в Мадриді міністр сказав, що не вірить у те, що рф виграє війну, оскільки їй не вдається досягти жодної зі своїх ключових цілей.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Він також долучився до прем’єр-міністра Бориса Джонсона у глузуваннях із кремлівського лідера.

Пан Уоллес сказав радіо LBC: “Я, звичайно, вважаю, що погляд президента путіна на себе і на світ – це комплекс маленького чоловіка, який бачить себе мачо… Я думаю, що він, безумовно, таким себе вважає“.

Він також висміяв прессекретарку МЗС росії Марію Захарову, заявивши, що : “Вона така ж божевільна, як і він [путін – ред.]”.

Раніше Борис Джонсон заявив німецькому телебаченню, що путін не почав би “божевільної мачо-війни”, якби був жінкою.

Тим часом у західних ЗМІ та у мережі висміюють розмір столу, за яким російський президент зустрічався з колегами під час Каспійського саміту.

Перше фото: саміт G7 (дев’ять осіб за столом). Друге фото: Каспійський саміт (четверо людей і один путін за столом)“, – написала у Twitter українська правозахисниця Олександра Матвійчук. “Як ви думаєте, чи можуть столи путіна стати ще довшими?