Майбутній фільм Олега Сенцова «Носоріг» презентували в індустрійній секції Міжнародного кінофестивалю в Софії

Проєкт кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг» взяв участь у секції  works in progress кіноринку Sofia Meetings 2021, який відбувся в межах Міжнародного кінофестивалю в Софії.Про це повідомляє arthousetraffic.com.

Фільм є третьою  повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. У 2012 році «Носоріг» вже був представлений на індустрійній платформі Міжнародного кінофестивалю в Софії,  де отримав нагороди за Найкращі проєкт і пітчинг. Проте роботу над картиною було призупинено через незаконний арешт Олега Сенцова російськими спецслужбами у 2014 році та подальше його ув’язнення. Після звільнення режисера у 2019 році в рамках обміну утримуваними особами між Росією та Україною, роботу над проєктом було відновлено. Зйомки стрічки проходили в Кривому Розі та Львові й завершилися в грудні 2020 року.

«Носоріг» створюється в копродукції України, Німеччини та Польщі. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов (компанія «Артхаус Трафік») та компанія Олега Сенцова «Край кінема». Польські партнери – компанія Apple Film Production, німецькі – кінокомпанія Ma.ja.de.

Створення стрічки підтримано Державним агентством України з питань кіно, німецьким кінофондом Medienboard Berlin-Brandenburg, Польським кіноінститутом, а також фондом підтримки спільного кіновиробництва та прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, створеним при Раді Європи.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.