«Лиш таїною рим…»: у Кропивницькому відбувся творчий вечір Любові Єременко

З нагоди Всесвітнього дня поезії у Літературно-меморіальному музеї І. Карпенка-Карого відбувся творчий вечір відомої української поетеси Любові Єременко.

Модераторка зустрічі, старша наукова співробітниця музею Тетяна Ревва, представила увазі присутніх експозицію, на якій можна було побачити поетичний шлях Любові Єременко від перших публікацій 1999 року на шпальтах обласних газет до сьогоднішніх добірок, опублікованих у відомих українських часописах. Окреме місце на стенді було відведено книгам Любові Єременко, а також фотографіям з її родинного архіву.

Під час зустрічі Любов Єременко розповіла про свій творчий шлях, своє бачення поетичного мистецтва, читацькі вподобання. Поетеса народилася у с. Спасове Новгородківського району, що на Кіровоградщині. Закінчила факультет філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка (нині – Центральноукраїнський державний університет імені В. Винниченка). Працювала кореспондентом у кількох обласних друкованих виданнях, а згодом – у пресслужбі обласної державної адміністрації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Писати вірші Любов Єременко почала ще у шкільні роки. Друкувалась у різних обласних та всеукраїнських часописах. Є авторкою трьох поетичних книг: «З відблиском сльози» (2004), «Без претензій» (2009), «Вростання в асфальт» (2021).

Під час літературного вечора поетеса читала вірші різних років. «Поезія Любові Єременко – це проникливе слово, якому віриш, яке хочеться перечитувати, бо знаходиш у ньому часточку себе», – наголосила у своєму виступі очільниця обласної письменницької організації Надія Гармазій. Оригінальність віршованих рядків і образність Любові Єременко відзначили у своїх виступах журналіст Анатолій Саржевський і голова творчого об’єднання «Парус» Олена Надутенко. Своє захоплення колегою по перу висловила і поетеса Тетяна Березняк.
Любові Єременко вдалося створити легку ліричну атмосферу. Прекрасним доповненням до поетичного слова став пісенний подарунок від дочки письменниці Аріни Гонжі.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Пресслужба Кіровоградської НСПУ

Фото – Анатолій Саржевський