Львівська поетеса презентувала збірку віршів

236

 
У «Кав’ярні на розі» в Чернівцях Юлія Мусаковська презентувала поетичну збірку «Чоловіки, жінки і діти». Модератором заходу була Лілія Шутяк. Про це повідомляє 0372.ua за інформацією агентства «АСС».
Чернівчани насолодилися віршами сучасної львівської поетеси Юлії Мусаковської. Поезія Юлії глибока та чуттєва.
«До збірки увійшли тексти, написані протягом 2013—2015 років, у передчутті та під час розгортання складних подій в країні, — коментує Юлія Мусаковська. – Назви розділів збірки — «глина», «залізо» та «вогонь» — є спробою повернутися до первісного, до того, як усе починалося, переосмислити, ідентифікувати самих себе, відділити справжнє, важливе від штучного і другорядного. Це створення чоловіків, жінок та дітей заново, коли глина лягає на залізний каркас і запікається у вогні».
«Є книжки з особливими властивостями: вони відображають наші уявлення про теперішнє і минуле. І є такі, які взаємодіють з майбутнім – через теперішнє, через вібрації та мерехтіння, через нас – чоловіків, жінок і дітей. «Чоловіки, жінки і діти» – книжка віршів, здатних взаємодіяти», — ділиться своїми враженнями поетеса, авторка передмови до книжки Маріанна Кіяновська.