Література for everybody, або Боріс Джонсон як письменник

Фраза «Добрий день, everybody», яку сказав британський прем’єр Борис Джонсон під час приїзду до Києва, стала справжнім хітом і її тепер використовують мільйони людей. Але чи знали ви, що Борис Джонсон – не тільки політик та прихильник України, але й письменник? Це маловідомий факт, проте дві його книги видавались в Україні та досить популярні.

Про літературний талант Бориса Джонсона запрошує поговорити у суботу, 27 серпня о 12.00 у Кропивницькому Гончаренко центрі літературознавець Андрій Осипенко. У місті Слов’янськ пан Андрій працював у книгарні “Є”, організовував у своєму місті змістовні та цікаві зустрічі із письменниками.

Тож заповнюйте анкету на участь і без зайвих нагадувань та запрошень приходьте на лекцію у суботу, 27 серпня (початок о 12.00, будь ласка, не запізнюйтесь). Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку (для орієнтиру – на першому поверсі цієї будівлі “Сушімастер”).

Ця лекція відбудеться у рамках освітнього проекту «Світогляд», що його втілює Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США). Мета проекту – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок рашистської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом. Якщо ви є вимушено переміщеною особою і зараз мешкаєте у Кропивницькому та маєте бажання стати лектором чи лекторкою у рамках проекту, будь ласка, заповнюйте анкету.

WAKE – це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. ФБ сторінка WAKE 

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! У разі настання повітряної тривоги заняття у центрі припиняється, і ви можете самостійно піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки (у готелі “Рейкарц” чи на фабриці “Зорянка”). Дітей та підлітків ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!

prostir.ua