Легендарному бітлу Рінго Старру – 80

Легендарний барабанщик групи The Beatles, продюсер, актор, поет і композитор Рінго Старр відсвяткує свій 80-й день народження великим віртуальним благодійним концертом, в якому візьмуть участь багато відомих артистів, включаючи іншого бітла Пола Маккартні.

Річард Старкі, так насправді звуть музиканта, народився 7 липня 1940 року у Ліверпулі, Велика Британія.

Ще до створення легендарних The Beatles вже був відомим рок-музикантом. У кожному альбомі групи Рінго Старр обов’язково виконував якийсь твір у ролі вокаліста. Однією з найвідоміших є пісня 1966 року — «Yellow Submarine».

Після розпаду The Beatles досить вдало продовжував музичну кар’єру, багато співпрацюючи з іншим бітлом джорджем Харрісоном.

Традиція святкувати дні народження Старра в форматі збірних концертів разпочалася ще в 2008 році, коли на питання, чого б йому хотілося в свій особливий день, він відповів – “більше миру і любові”.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Святкування 80-річного ювілею планувалося провести в одному з концертних залів Лос-Анджелеса, але через пандемію коронавірусу від планів довелося відмовитися.

Віртуальний концерт транслюватиметься в прямому етері на каналі Рінго Старра в YouTube. Збори від концерту будуть поділені між кількома організаціями і рухами, одним з яких є Black Lives Matter.

Між іншим, на честь легендарного музиканта названо малу планету 4150 Старр.

ukrrain.com