Київська влада відмовляється демонтувати пам’ятник дружби Києва та Москви

Київська влада поки відмовилася демонтувати пам’ятник дружби Києва та Москви, який розташований у Голосіївському районі Києва. 

Як пише Олександр Рудоманов для lb.ua, про це свідчить відповідь з КМДА депутатці міськради Аліні Михайловій.

Чиновники аргументують відсутність демонтажу тим, що пам’ятник досі знаходиться на балансі комунального підприємства з утримання зелених насаджень Голосіївського району Києва як основний засіб зовнішнього благоустрою з балансовою вартістю 105 500,00 грн.Також серед аргументів зазначають, що станом на сьогодні немає порядку демонтажу пам’ятників з інформацією про міста держави-агресора.

У зверненні зазначається, що Київська міська рада за ініціативою членів громади міста чи поданням депутатів може розглянути питання та ухвалити рішення про демонтаж на честь дружби Києва і Москви.

Окрім того, вказано, що цей пам’ятний знак не належить до переліку об’єктів, які підпадають під декомунізацію.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Шкода, що замість вирішення питання з демонтажем, чиновник включили бюрократичні механізми, лише для того, щоб нічого не переносити. Для мене дикість, що на сьомому році війни, у нас в столиці стоїть пам’ятник дружби з агресором. Звісно, ми його демонтуємо, але опір чиновників вражає”, – зазначила депутатка.

Цей пам’ятник з’явився у парку на вул. Якубовського ще у 2001 році.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.