«Крамниця щастя» Ольги Деркачової повертається оновленою

147

 
Після вдалої реалізації першого видання першого любовного роману Ольги Деркачової “Крамниця щастя”, Літературна агенція “Discursus” вирішила зробити друге видання. Про це повідомляє Буквоїд.
На відміну від першого, воно вийде з новою ще гарнішою обкладинкою та новим циклом оповідань, який органічно доповнить книжку.
Також цією книгою продовжується естафета «Від слова до слова», розпочата поетичною збіркою Богдана Томенчука «Сезон ненаписаних віршів»: усі кошти, виручені від її розповсюдження, будуть передані Літературній агенції «Discursus» для видання наступних книжок за умови, що автор, чия книга побачить світ завдяки цій естафеті, чинить так само.
Анотація: Для студентки педагогічного факультету Марини справжнім випробуванням, що перевернуло її світ з ніг на голову, стали зовсім не труднощі сирітського чи гуртожитського життя, а пари з математики в красивого та надзвичайно розумного викладача Олексія Степановича.
Молодий науковець Олексій звик легко здобувати у своєму житті все: від елементарних математичних знань до престижних грантів та перспективної роботи. Та чи вдасться йому цього разу отримати найбажаніший трофей — серце молодої студентки Марини?

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!