Росія вимагала зібрати засідання ООН через “провокацію” у Бучі.
Це не нове. Чикатило теж якийсь час шукав сам себе разом із дружинниками. Потім був арешт і розмова з психіатром Бухановським, яка тривала майже добу за зачиненими дверима, яка змусила маніяка почати зізнаватися у скоєному. Потім суд та розстріл. Такий самий ланцюжок подій чекає і кремлівського товариша Чикатило, можливо, тільки минаючи лікарів, бо психіатрія тут уже безсила.
А чого ще можна очікувати від людей, які ностальгують за своїми катами та з теплотою згадують масові вбивства своїх дідусів та бабусь?
Чи можна собі уявити в Німеччині пам’ятну табличку концтабору? А цілування портрета Гітлера на головному майдані Берліна?
Не варто дивуватися їхній байдужості до своїх мертвих дітей і звіриній жорстокості до дітей чужих, адже їхня безжалісність походить із ставлення до себе самих.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Виправдання людожерів: «Адже людина — худоба» (Станіслав Єжи Лєц).