Конкурс “Книжка майбутнього” розпочав прийом заявок

578

Сестринський проєкт фестивалю Book Space конкурс “Книжка майбутнього” розпочав цьогорічний прийом заявок. Про це повідомляє bookspacefest.comДедлайн подачі  23 серпня 2021 року.

Конкурс був створений з метою стимулювати використання інновацій та технологій у сучасній українській літературі та книговиданні.

“Ми продовжуємо шукати ту форму, яка буде найефективніше тут і зараз заохочувати українські книговидання та літературу до використання інноваційних підходів і технологій, а тому оголошуємо третій конкурс “Книжка майбутнього””, – коментує координаторка конкурсу Вікторія Наріжна.

Цього року заявки приймають у двох номінаціях:

  • Експеримент у папері
  • Папір і цифрові технології.

А також на спецконкурс:

  • Авторський проєкт – для самвидавних цифрових і паперових проєктів.

“Номінацію “Експеримент у цифрі” ми тимчасово зняли з конкурсу, з огляду на те, що кількість та якість поданих у попередні роки робіт була незадовільною. Ми плануємо низку заходів, які допоможуть привернути увагу до цифрової літератури та підвищити її якість, а поки що вводимо спеціальний конкурс “Авторський проєкт” для незалежних авторів, куди можна буде подавати і цифрові проєкти також”, – пояснює Вікторія.

Від кожного заявника – чи то видавництв, чи то незалежних авторів та авторок – на розгляд приймають до 3 заявок.

У конкурсі можуть узяти участь книжки або проєкти, що були опубліковані або реалізовані в період із 30 вересня 2020-го до 23 серпня 2021-го, або ж постійні проєкти, що були активні в цей період (для цифрових авторських проєктів).

Повідомлення про проходження технічного відбору надійде учасникам та учасницям 26 серпня. Шорт-лист оприлюднять 30 серпня.

Оголошення та нагородження переможців конкурсу відбудеться 5 вересня на IV Міжнародному книжковому фестивалі Book Space.

Подати заявки можна за посиланням.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?