Книжку мемуарів скандального Вуді Аллена після кількох відмов таки надрукували

562

Книжка мемуарів Вуді Аллена, від якої відмовився попередній видавець через скандальну репутацію автора, опублікували у видавництві Arcade Publishing. Про це повідомляє chytomo.com з посиланням на  агенцію Associated Press.

Видання на 400 сторінок називається Apropos of Nothing. У видавництві повідомляють, що ця книжка “відверта та всеосяжна особиста розповідь Вуді Аллена про його життя”, починаючи з дитинства у Брукліні й до його кар’єри в кіно, театрі, телебаченні та комедії. Також велика частина мемуарів присвячена стосункам Аллена з родиною та друзями.

Видавництво Arcade Publishing – це відгалуження видавництва Skyhorse. За словами представників батьківської компанії, вони жодним чином не впливали на рішення щодо публікації. Також у компанії не повідомляють, чи планується видання у Європі, де місцеві видавці з кількох країн вже виявили зацікавленість щодо книжки Аллена.

Раніше повідомлялося, що американське видавництво Hachette Book Group, яке збиралося видати книжку мемуарів відомого американського кінорежисера Вуді Аллена, скасувало публікацію через незадовільну репутацію автора. Також у Hachette повідомили, що повернуть усі авторські права на книжку Вуді Аллена. Презентувати видання планували у квітні цього року.

Як відомо, всиновлена донька режисера Ділан заявила, що в 1992 році вона стала жертвою сексуального насилля. Сам Вуді Аллен спростовує ці заяви. Син режисера Мозес публічно звинуватив сестру у брехні. На захист батька стала й інша його всиновлена донька Сун-І Превін.

Протягом 2018-го року четверо великих американських видавців відмовили відомому режисеру Вуді Аллену в публікації рукопису його мемуарів через контроверсійність постаті автора.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!