Книжковий фестиваль «Зелена хвиля» -2020 пройде в Одесі в двох форматах

В Одесі відбудеться традиційний книжковий фестиваль «Зелена хвиля», який проходить в цьому році вже в 24-й раз. Як обіцяють організатори фестивалю, він пройде в двухформатном режимі – онлайн і оффлайн, тобто, «вживу». Про це повідомляє odessa-life.od.ua.

В режимі онлайн

Онлайн-режим «Зеленої хвилі» триватиме з 6 серпня по 6 жовтня. як повідомляють організатори дійства, В онлайн-програмі «Зеленої хвилі» очікується проведення 59 подій в 17 спецпроектах. Це серії телемостів і відеопрограм за участю українських та зарубіжних письменників, видавців, книжкових критиків, художників, музейників, бібліотекарів. Фокус-тема – «Реальність фантазії». У програмі також: інтерв’ю з представниками Міст літератури ЮНЕСКО, в число яких нещодавно увійшла і Одеса; обговорення одеського літературного міфу; бесіди про мистецтво сучасного книжкового дизайну; знайомство з видавничими проектами музеїв України; лекції про авторське право в Україні; книжкові новини; усні рецензії, читання і т.д.

Гостей фестивалю можна буде дивитися і слухати на Youtube-каналі, Facebook-сторінці і Instagram-сторінці «Зеленої хвилі».

У «живому» режимі

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ну а з 6 серпня по 9 серпня в парку ім. Т.Г.Шевченка гостей «Зеленої хвилі», як і зазвичай, чекає книжковий ярмарок, програма заходів на «Книжкової сцені», «Книжкової алеї», «Території творчості», програма для дітей та підлітків Корнейчуковского фестивалю дитячої літератури і програма форуму « Українська книга на Одещині »(Одеська національна наукова бібліотека).

У книжковому ярмарку фестивалю візьмуть участь видавництва та книготорговельні підприємства, що представляють художню, навчальну, наукову, науково-популярну, спеціальну, дитячу літературу, електронні видання, періодичні видання, друковану графіку.

Вас чекають презентації нових видавничих проектів учасників фестивалю, презентації книг-лауреатів конкурсів «Мистецтво книги» і «Одеса на книжкових сторінках», читання, авторські вечори.

Корнейчуковскій фестиваль дитячої літератури представлений програмою презентацій дитячих книг, майстер-класами письменників і художників-ілюстраторів, театральними та музичними програмами.

У дні фестивалю також відбудеться нагородження лауреатів традиційних книжкових конкурсів «Зеленої хвилі» – «Мистецтво книги» і «Одеса на книжкових сторінках».

Вхід на всі заходи фестивалю вільний.

Час роботи: 10: 00 – 20: 00.

Як наголошують організатори фестивалю, захід буде проводитися відповідно до вимог постанови №392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної короновірусом SARS-CoV-2».

У 2018 році “Зелену хвилю» відвідало більше 10 000 чоловік. Програма проводилася на 7 локаціяхВідбулося 72 заходи для дорослих і дітей. У спеціальній програмі «Межі літератури» – 18 подій і 40 спікерів.

У 2019 фестиваль залучив близько 12 000 відвідувачів. У фокусі уваги перебувала література для дітей та підлітків. Було задіяно 5 локацій в історичному центрі Одеси. Відбулося 80 заходів за участю 37 спікерів.