Книжка дніпропетровського автора стала бестселером на AMAZON

199

 
Англомовний переклад роману дніпропетровського автора Дмитра Бондаренка «Сімнадцятий поверх» досягнув першого місця в списку бестселерів американського сайту AMAZON в категорії “Східноєвропейська література”, а також потрапив до Т О П- 1 0 0 в категорії “Медичні трилери”. Про це повідомляє Буквоїд.
Письменник Дмитро Бондаренко є автором 9 книг гостросюжетної прози, в тому числі «Пацюк», «Кохати по-дніпропетровськи», «Як стати президентом?» та інших; лауреатом і дипломантом численних літературних премій в Україні в тому числі «Гранослов», «Смослоскип», «Літературна надія Дніпра» та інших. Декілька років тому за уже згаданий роман «Сімнадцятий поверх» був удостоєний першою премією представництва ООН в Україні.
Дія більшості творів автора відбувається в сучасному Дніпропетровську. Тож завдяки перекладам творів Дмитра Бондаренка на англійську чимало пересічних американців змогли познайомитися з досить далеким, і багато в чому екзотичним для них, життям у місті на Дніпрі, і взагалі в Україні.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!