“Книгарня Є” вибачилася перед читачами за те, що рекомендувала купити російську класику

“Книгарня Є” вибачилася перед читачами за те, що в рекламних оголошеннях на Фейсбук рекомендувала книжки російських авторів, зокрема Олександра Пушкіна, Марини Цвєтаєвої, Сергія Єсеніна. У книгарні заявили, що реклама генерувалася відповідно до вподобань читачів і ця “технічна проблема” вже усунена.

– Перепрошуємо за ситуацію, яка, через технічну помилку, склалася із деякими книжками російських авторів, що видані українськими видавництвами, і генерувались у таргетованій рекламі, відповідно до вподобань користувачів. Наразі технічна проблема вирішена, дякуємо вам за пильність, – сказано у повідомленні.

1 березня “Книгарня Є” заявила, що не буде продавати російські книжки і вилучить з продажу всю продукцію, видану як в Росії, так і філіями російських видавництв в Україні. Але на початку серпня читачі помітили рекламу книгарні, де пропонувалося купити російські книжки зі знижками.

У 2014 році книгарня припинила продавати книги російських видавців, а книжки російською пообіцяла включати в асортимент, лише якщо нема відповідника українською мовою. Проте у 2020 книгарня повідомила про збільшення частки книжок російських видавництв. Таке рішення власники пояснили економічними складовими.

kp.ua

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал