Книга Рендалла Гансена «Вогонь і лють…» вийшла в топ на Amazon через Трампа

 
Книжка канадського професора Рендалла Гансена, яка вийшла 10 років тому, несподівано потрапила до списку бестселерів на Amazon.
Про це пише Читомо.
Причина, очевидно — у назві книжки: «Вогонь і лють: бомбардування союзників Німеччини, 1942-1945 рр.» (Fire and Fury: The Allied Bombing of Germany, 1942-1945). Лише підзаголовок відрізняє її від назви книги американського журналіста Майкла Вулффа «Вогонь і лють: у Білому домі Трампа» (Fire and Fury: Inside the Trump White House).
«Я ще не бачив такого зацікавлення книжкою з моменту її виходу», — зізнався Гансен.
Коли у світ вийшла книга Вулффа, професор політології Торонтського університету був у Вашингтоні і пожартував з колегами щодо книжки з такою ж назвою, яку він написав колись давно. Потім Гансен зайшов на Amazon і побачив, що його давня праця потрапила до трьох категорій бестселерів сайту: «Це мене розвеселило і я подумав: хіба можуть люди бути настільки неуважними, щоб плутати ці книги?».
Але у кількох випадках саме так і сталося. «Я отримав деякі в’їдливі коментарі. Один юзер у Twitter звинувачувальним тоном сказав, що купив книгу помилково і не читатиме її. Я подумав і відповів: «Але це не моя помилка, друже»». Інші наткнулися на роботу Гансена, коли шукали книжку Вулффа, і купили її, хоча й не планували цього робити.
Професор сказав, що поки не знає, скільки екземплярів його книги продали за ці дні, але він задоволений, що його праця стала частиною більш широкої розмови про Трампа та його адміністрацію.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал