Кінокомпанія Ніколь Кідман екранізує роман «Дев’ять шалених незнайомців»

265

 
Кінокомпанія Blossom Films, яка належить актрисі Ніколь Кідман, купила права на екранізацію роману Ліани Моріарті «Дев’ять шалених незнайомців», який ще не вийшов друком.
Про це повідомляє Читомо.
Наразі незрозуміло, що саме це буде – повнометражний фільм чи серіал . Партнерами Кідман стануть продюсери Пер Саарі та Бруна Папандреа, які працювали над серіалом «Велика маленька брехня», що вийшов на каналі HBO й отримав премію «Еммі».

«Мені приємно знову працювати з Ніколь, Пером та Бруною, – говорить Ліана Моріарті, чиї книжки місяцями тримаються в рейтингах The New York Times. – Вони дуже талановиті люди, тож я впевнена, що результат буде блискучим. Мене захоплює їхня віра в цю книжку – ще до того, як я написала слово «Кінець», вони запропонували знімати за нею фільм».

Прем’єра планується на 6 листопада. Дія книжки відбувається в санаторії, де зібралися люди, які потребують перезавантаження свого життя. Головна героїня Френсіс Велті (Її гратиме Кідман) – у минулому успішна авторка любовних романів, що приїхала лікувати серце.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!