Калушанин-майданівець Іван Качмар опублікував спогади про Сергія Нігояна

Калушанин-майданівець Іван Качмар опублікував спогади про те як вісім років тому загинув, а саме 22 січня, загинув учасник і один із бійців 3-ї сотні Самооборони Майдану Сергій Нігоян.

Іван Качмар опублікував фото, де разом із активістами,серед яких був Сергій Нігоян, протистояли тодішній владі, інформують “Вікна” з посиланням на соцмережу.  Прикро, проте через декілька годин після цього хлопець був вже мертвий

            «Перше фото 22.01.2014 о 00.15 ми прийшли з Грушки, а вже за 6 годин куля вбивці-покидька забрала в тебе найцінніше—життя…»

Калушанин пригадує вірменина Сергія Нігояна людиною простою в спілкуванні з чистою українською мовою і готовим прийти на допомогу.

Іван Качмар написав, що про Сергія Нігояна залишилися тільки найприємніші спогади.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

     “Пам’ятаю ту ніч, як ти довго перебирав одяг, який принесли Кияни і все ж таки найшов того коричневого, доволі смішного берета, який на тобі підкреслював твій Вірменський колорит. Як ти не хотів вмивати лице, бо біле обличчя це не модно в той час, але в наших серцях  завжди залишаться Білі, Світлі спогади про тебе”.

 

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.