Із 22 до 24 листопада в Парижі пройдуть дні українського кіно

Із 22 до 24 листопада в Парижі пройдуть Дні українського кіно. У самому центрі міста, у кінотеатрі Cinéma Le Balzac, покажуть 5 нових українських стрічок. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Про це повідомляє usfa.gov.ua.

Фільмом-відкриттям фестивалю стане створена за підтримки Держкіно стрічка Антоніо Лукіча “Мої думки тихі”. Фільм представлятиме виконавиця головної ролі Ірма Вітовська. В програмі також будуть:

  • кулінарний тревел-док Дмитра Кочнєва “Борщ. Секретний інгредієнт”: разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенкомглядач подорожуватиме Україною в пошуках ідеального рецепта борщу;
  • створений за підтримки Держкіно містичний трилер “Еґреґор” Станіслава Капралова, який занурить глядача у таємниці містичного ордену. Стрічку представлятиме виконавиця головної ролі Олена Лавренюк;
  • документальний фільм Венсана Лефевра “Мистецтво відродження”про французького вуличного художника Сета Глоуппейнтера, що малює на Донбасі, та показує, як вуличне мистецтво може прийти на допомогу постраждалим від війни мешканцям міста.

Фільмом-закриттям фестивалю стане стрічка Олексія Тараненка “Я працюю на цвинтарі”. Усі фільми фестивалю представлятимуть члени творчих команд, що працювали над їх створенням.

Дні українського кіно в Парижі організовано ГО “Дізнайся ЮА” за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Посольства України у Франції та ГО “Центр розвитку креативних індустрій”.

Детальна програма та квитки на покази – на сайті фестивалю: https://ukrainian-cinema.com/

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.