Юрій Бутусов: «Український народ не зупиниться, поки не знищить російських окупантів на всій землі, включно з Донбасом і Кримом»

Пішовши у повномасштабний наступ на Україну путінська росія прирекла себе на самознищення, відлік якого розпочався 24 лютого.

У цьому певен наш колега і головний редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов, виклавши на своїй Facebook-сторінці відповідний прогноз.

За словами відомого журналіста, майбутнє сьогоднішньої війни в Україні можна умовно розписати кількома наступними пунктами:

«По-перше, ніякі перемовини вже неможливі до перемоги України на фронті. Якщо Путін захоче врятувати свою армію, то шлях тільки один, як під Києвом – швидко припинити вогонь та тікати.

По-друге, Український народ не зупиниться, поки не знищить російських окупантів на всій землі, включно з Донбасом і Кримом. Бо на лінії зіткнення на 24 лютого наша армія не буде гальмувати.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

По-третє, війна буде довгою. Адже росія почала мобілізацію, і зберігає поки що велику перевагу у бойовій техніці, танках, артилерії, літаках, гелікоптерах, ракетах.

По-четверте, країни НАТО вже не є посередниками між Україною та Путіним. Захід почав свою війну з Путіним, політичними, економічними, інформаційними заходами та військовою підтримкою України. Тому жодних шансів навіть на воєнну перемогу у Путіна нема. Україна має набагато більший ресурс для війни з усього Заходу.

По-п’яте, Україна має велику перевагу у людях та з кожним днем скорочує перевагу ворога у техніці. У цій війні на виснаження наша перевага буде збільшуватись. Але людей треба зберігати, люди – це перевага, яка нарощується у рази якщо вони здобувають досвід та організацію.

По-шосте, у сучасній війні перемагає не кількість людей та зброї, а здатність нанести противнику значні втрати на конкретній  ділянці фронту. Професійність і боєздатність має визначатись максимізацією втрат ворога та мінімізацією власних втрат. 

І по-сьоме, Україна переможе, з великим втратами та руйнуваннями, але знищить російську загрозу Європі. І це буде одна з найвизначніших подій XXI сторіччя».

Ми переконані, що у результаті теперішньої визвольної війни Українського народу, недобита російська імперія розпадеться, а колись окуповані нею території повернуться законним власникам, так само як здобудуть свободу поневолені віками корінні народи.