Юлія Лактіонова очолила видавництво Yakaboo Publishing

313

Відома культурна менеджерка і письменниця Юлія Лактіонова стала директоркою видавництва Yakaboo Publishing. Як пише chytomo.com, про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

Юлія Лактіонова зраділа тому, що маючи великий досвід у книговиданні, повернулась у «велику родину видавців».

«Очолити Yakaboo Publishing – виклик та дуже бажаний крок для мене. Тут народжуються якісні та корисні книжки, з якими приємно взаємодіяти, і разом з командою справжніх профі книговидання я маю змогу втілити ідеї та експериментувати, а це вкрай важливо. Крім цього, це ще й великий потенціал для професійного росту, адже книжкова платформа Yakaboo – лідер книжкової сфери України, що спрямовує багато сил на популяризацію читання, і ця місія мені надзвичайно відгукується!», – прокоментувала вона.

Юлія Лактіонова − мистецтвознавиця, видавчиня, письменниця. Раніше вона була директоркою видавництва Nebo BookLab Publishing, кураторкою проєктів у Nebo Art Gallery, креативною директоркою Міжнародного книжкового фестивалю Book Space, входила до робочої групи з розробки Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки. Крім того, працювала у видавництві Osnovy та очолювала департамент комунікацій Українського інституту книги. Авторка книжок для дітей.

Yakaboo Publishing – українське видавництво, яке заснували у 2016 році найбільша в Україні інтернет-книгарня Yakaboo та видавчиня і письменниця Оксана Форостина. Пріоритетним напрямком видавництва стали переклади найновішої, значущої літератури нон-фікшн.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!