Ірена Карпа упорядкувала збірку «Волонтери. Мобілізація добра»

Справжнім відкриттям останнього року для нашої країни стали люди, які можуть за короткий проміжок часу вдягти армію, можуть знайти за декілька годин помешкання для біженців та для яких, здається взагалі немає нічого неможливого. Ці люди стали справжньою гордістю країни й називають їх волонтерами. Певною присвятою цим героям – стала збірка «Волонтери. Мобілізація добра», що вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» наприкінці березня.
Автори збірки – Сергій Жадан, Ірена Карпа, Макс Кідрук, Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Катерина Бабкіна, Андрій Любка, Ірина Славінська, Галина Шиян. Вони склали яскраве полотно з віршів, оповідань, есеїв від десяти українських авторів змушує замислитись над феноменом волонтерства — події останнього часу зіткнули з цим явищем упритул. Не марно ж кажуть, що у скрутні часи злий стає злішим, а добрий — добрішим. Війна — це завжди маркер. Маркер на ненависть і людяність. Бо є ті, хто сіє ворожнечу, і є ті, хто — любов. Ця книга про других. Кожен із нас може бути таким.
«Волонтери. Мобілізація добра» – це книга про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.
Упорядниця збірки Ірена Карпа про феномен волонтерів зазначила: «Усі, хто волонтерить, так чи інакше пропускають той біль світу через себе. Вроджена емпатія? Пристрасть до самопожертви? Бажання робити світ кращим у будь-який спосіб, бо так навчилися в дитячих книжках і героїчних фільмах? Хтозна. Достеменно одне — вони ніколи не стоять осторонь. Розгрібаючи найгірші, найбільш стресові ситуації, самі залишаються притомними. Що допомагає їм вижити?»
Перші презентації книги «Волонтери. Мобілізація добра» за участі авторів збірки пройдуть на виставці «Книжковий Арсенал» у Києві 23-24 квітня.
Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» – лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової продукції в Україні. У 2014 році видано книжок загальним накладом близько 14 млн. примірників, що становить 30% всіх книжок, що видаються в Україні. За підсумками діяльності року видавництво стало Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Видавець року». Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Пауло Коельйо, Ден Браун, Стівен Кінг та інші, у серії «Зірки української прози» –  видано книжки лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра, Золотого автора України Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Сергія Жадана.
Іван Лопатченко +38 057 784 00 98    ivan.lopatchenko@bookclub.ua

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал