«ЄС» з іншими патріотичними силами не дала монобільшості винести на голосування закон про русифікацію освіти, – В’ятрович

Завдяки жорсткій позиції «Європейської Солідарності» та об’єднанню всіх патріотичних сил в Україні монобільшість так і не наважилась винести на голосування в зал скандальний законопроєкт Бужанського про русифікацію освіти. Про це повідомив народний депутат Володимир В’ятрович.

«Ми виграли цю битву! «Слуги» не посміли ухвалити русифікаторський законопроєкт Бужанського, закрили сесію і пішли на парламентські канікули до вересня. А це означає, що з 1 вересня 2020 року, як і планувалося, 200 тисяч учнів 5-11 класів переходять на навчання українською мовою. Це означає, що ми захистили закон про мову і закон про освіту», – написав Володимир В’ятрович на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Рішучі протести державницьких сил у парламенті й за його межами, тисячі людей, які вийшли на протест у Києві і по всій Україні, змусили їх відступити. Щиро дякую кожному, хто виявив свою громадянську позицію і піднявся на захист нашої мови”, – зазначив народний депутат.

«Разом ми виграли цю битву, але війна за ідентичність триває. Це частина гібридної війни, яку Москва і її п’ята колона ведуть на різних фронтах – від парламенту до Конституційного Суду, атакуючи нашу мову, нашу культуру, наш інформаційний простір. Ми зобов’язані вистояти, захистити нашу ідентичність, нашу мову, нашу національну державність. А для цього – маємо бути відповідальними і єдиними. Все буде Україна!» – переконаний Володимир В’ятрович.

ПРОМО

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал