Японці створили аніме самурая Шевченка, озброєного тризубом

1146

Японський проект World Flags тривалий час працював над створенням образів країн – учасниць Олімпійських ігор – 2020 у Токіо в стилі аніме. Нарешті на ресурсі медіапроекту з’явилася і Україна, яка втілилася в образі самурая з тризубом. Про це повідомляє lenta.ua.

Українця назвали Шевченко і представили публіці через три роки після запуску проекту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст і координатор Free Hong Kong Centre Артур Харитонов.

«Український Шевченко повністю готовий! Учасники World Flags називають його Шева-кун. Це поширене в Україні прізвище, а частки «-нко», «ко» означають «дитина» – так представили персонажа в інстаграмі.

World flags – медіа-проект, що розповідає про національні прапори світу, їхнє значеннях і походження. Він стартував з концепції «освіта через розвагу» і розширився до манги і аніме, але пізніше вийшов за межі освіти.

Японці таким чином намагаються популяризувати аніме-культуру, якою дуже пишаються.

Фото: World Flags

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?