«Я девушка честная, мне незачем ногти стричь». Нардеп-слуга Тищенко заявив, що йому ніколи читати книжки, бо треба працювати

884

Народному депутату “Слуги народу” Миколі Тищенку не потрібні рекомендації, які книжки йому читати.

Так в інтерв’ю журналістам в Верховній Раді він прокоментував інформацію про те, що спікер Руслан Стефанчук підготував для народних депутатів список книг, які вони мають прочитати, передає Цензор.НЕТ.

“Мені не потрібні рекомендації. Я народний депутат України, заступник голови фракції. А читаю я завжди, коли відпочиваю”, – зауважив Тищенко і додав, що зараз у нього немає часу на книги, тому що потрібно працювати.

Коли журналісти запитали нардепа, так зрештою, чи буде новорічний корпоратив у “слуг народу”, Тищенко зауважив: “Я не розумію про що ви говорите”.

Раніше, голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук опублікував п’ять книг, які рекомендує депутатам почитати під час різдвяних канікул. До списку увійшли: Григорій Сковорода — “Краще”, Норман Дейвіс — “Європа. Історія”, Михайло Зигар — “Імперія повинна померти” (“Імперія повинна померти. Історія російських революцій в особах. 1900-1917 рр.”), Борис Джонсон — “Фактор Черчілля. Як одна людина змінила історію”, адмірал Вільям Г. Макрейвен — “Застилайте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!