«І я не я, і пошта не моя». Проректор Бахтояров виправдовується, що хтось зламав його акаунт і написав про «бандерлогів»

Проректор Харківського університету харчування і торгівлі Віталій Бахтояров отримає догану і попросить вибачення у прихильників декомунізації за “бандерлогів”. Він заперечує, що писав образи.

Про це “Depo.Харьков” заявив ректор вузу Олександр Черевко, який викликав його 15 лютого для надання пояснень. Він також уточнив, що Бахтояров давав пояснення в Службі безпеки України.

Під час бесіди з Черевком проректор заявив, що в його акаунт зайшов або зламав хтось сторонній і що він не писав особисто скандальний коментар.

“Він каже, що в останні дні не заглядав (у соцмережу. – Ред.) та щойно дізнався, коли ми йому вже почали дзвонити”, – сказав ректор.

Бахтояров запевнив, що напише на своїй сторінці пояснення, яке також буде розміщено на сторінці вишу.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Черевко оголосить проректору догану за неналежну роботу зі своїм акаунтом.

“Він перепросить сьогодні в усіх, що це він не писав, покається. А я як ректор за недбале ставлення до свого облікового запису, до своєї роботи в інтернеті, у “Фейсбуці”, зараз готую, мабуть, підпишу наказ, оголошу догану”, – зазначив ректор.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розгорівся скандал через коментар проректора Бахтоярова про декомунізацію в Харкові. У ньому прихильників декомунізації було названо “довбаними бандерлогами”, тому що вони “гноблять ім’я маршала перемоги”. Після цього коментар було видалено.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.