Готується до друку книжка Ірени Карпи “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться”

У видавництві #книголав вийде друком нова книжка письменниці Ірени Карпи “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться”, Про це повідомляє tsn.ua з посиланням на пресслужбу видавництва.

Цього разу Ірена приготувала для читачів не роман, а іронічний нон-фікшн, у якому вона поділиться секретами довготривалих і короткочасних знайомств, знайде поради для тих, хто хоче опинитися в міцних і успішних стосунках, а також не омине увагою і свої романтичні пригоди – у Франції та поза нею. Перед читачем розгортатимуться справжні історії, самої Ірени або її близьких друзів, приправлені фірмовим гумором, завдяки якому навіть розлучення та любові страждання звучатимуть дотепно.

“Весела й корисна книжка, яку можна розглядати і як жарт, і як інструкцію. Читати її можна по порядку розділів або так, як заманеться, тицьнувши пальцем у розділ із цікавою назвою. Я та, яку в нашому людинолюбному народі називають “развєдьонка з прицепом” – так-так, мій третій заміж стався у 38 років із двома готовими дітьми. Живу в Парижі і не скаржуся. Чоловіка не хочеться прибити навіть під час тісного карантину  – чого і вам бажаю. Та й взагалі девіз цієї книжки – вийшло в мене, вийде і у вас”, – говорить про свою нову книжку Ірена Карпа.

Крім того, письменниця наголошує, що не прагне займатися менторством і вдавати з себе гуриню й психологиню, її книжка – це всуціль життєвий досвід і висновки з її досвіду стосунків із чоловіками.

“Це дуже щира книжка про те, чого ми всі прагнемо. Ми всі шукаємо любов, часом її все ж знаходимо, часом – помиляємося, але чудово, коли навіть на невдачі можна реагувати з гумором. Вдала спроба посміятися над собою й ситуацією дає нам сил рухатися далі. Зрештою, ми будемо щасливі. Добре, що цей текст, попри свою іронію, надихає”, – коментує появу новинки співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ірена Карпа — українська письменниця, співачка, журналістка, телеведуча. Від  2015 року перший секретар з питань культури посольства України у Франції. Член Українського ПЕН.