Гібридні технології. До Києва їде російська телезірка показати миролюбивий фільм про виробництво вина

До Києва в липні приїде російський режисер та журналіст Леонід Парфьонов. Він презентуватиме документальний фільм про створення вина In Qvevri Veritas. Водночас українські активісти зауважили, що йдеться про гібридну технологію РФ – вдавати, що ніякої російської агресії немає. Про це повідомляє glavcom.ua.

«Фільм не про повернення Криму, деокупацію Донбасу, а про унікальне вино. Класична технологія гібридної війни – робити вигляд, що ніякої війни немає. Бісить, що руками українських організаторів, на сьомому році війни, нам привозять чергового московського «опозиціонера» в рожевих окулярах та білих рукавичках. Боляче, бо зал «Київської Русі» буде забитий глядачами», – написав Sergiy Blazhko.

Зазначимо, Леонід Парфьонов представить свій фільм 3 та 4 липня в кінотеатрі «Київська Русь». Квитки на фільм In Qvevri Veritas із презентацією від російського режисера стартують від 900 грн.

Після початку війни, яку Росія почала в Україні, Парфьонов уже бував в Україні. Так, він виступив на Business Wisdom Summit у 2019 році. Парфьонов тоді розповів, що Зеленський – найбільш передовий президент світу.

Тоді у Парфьонова запитали, чи зміг би він зняти фільм про Крим і Донбас. Проте російський журналіст відповів «дипломатично» – мовляв, не замислювався над цим, не звик оперувати умовною формою дієслова, а у найближчі півтора року зайнятий.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.