Галина Кирпа презентує книгу »Мій тато став зіркою»

1031

 
У суботу, 13 лютого січня, в київській книгарні «Буква» у ТРЦ «DreamTown» відбудеться зустріч з письменницею та перекладачкою Галиною Кирпою та презентація її дуже щирої книги «Мій тато став зіркою», яка вийшла у«Видавництві Старого Лева», пише Друг Читача. Початок – о 16.00.
 
Під час зустрічі відвідувачі зможуть не лише більше дізнатися про книгу «Мій тато став зіркою», її маленьку героїню, ілюстрації, які такими світлими а добрими створила Оксана Була, а й разом поговорити про такі складні для дітей, але актуальні сьогодні теми, як війна, боротьба, втрати, смерть, свобода та надія. Адже саме ці поняття Галина Кирпа заклала у свою книгу. Саме словами своєї героїні ще раз нагадала:  ті, кого ми любимо – завжди залишаються в наших серцях.  Ця книга присвячена сміливцям, яку воюють на Сході України, боронять рідну землю і на кого вдома чекаю близькі. І щоб підтримати бійців та вшанувати тих, кого вже немає з нами, гості заходу разом з волонтерами зможуть написати листи воїнам, які зараз перебувають в зоні АТО.
 
– Бачиш он ту зірку? – питаю я Павлуся.     
– Бачу, – каже Павлусь. – Дуже яскрава. Жаль, що вона так високо. Нічим не дістати.     
– То наш тато, – кажу я трохи голосніше, щоб Павлусь розчув кожне слово й не перепитував. – Він став зіркою, – а потім згадую мамині слова про Майдан і додаю: – Їх там багато, і з ними Господь Бог.