Фільм “Малевич” відібрано до конкурсної програми найбільшого в Центральній Європі кінофестивалю просто неба

Створений за підтримки Держкіно документальний фільм Володимира Луцького “Малевич” візьме участь в міжнародній конкурсній програмі ON ART Film Festival (Польща). Про це повідомляє usfa.gov.ua.

Цього року 102 стрічки з усього світу протягом двох місяців, з 3 липня до 6 вересня, будуть змагатися за головні призи фестивалю. Кінопокази під відкритим небом проходитимуть одночасно в 10 містах Польщі та на культових територіях Національного музею у Варшаві, Королівського парку Лазєнки, Крулікарнського палацу та Королівського замку.

Фільм “Малевич” показує та досліджує українське походження відомого художника Казимира Малевича, вплив української культури на формування його особистості і безпосередньо на його творчість, та повертає ім’я Малевича в українську культуру.

Стрічку створено у міжнародній копродукції між українською компанією FRESH PRODUCTION GROUP (продюсери Олег Щербина, Юлія Чернявська, Євген та Ольга Захарови) та італійською Pilgrim Film (продюсери Андреа Маньяні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо і Кіара Барбо), за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії.

On Art Festival організований Фондом розвитку кінематографії (pol. Fundacja Rozwoju Kinematografii), його метою є просування польської та європейської кінематографії.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал