Фігурист Іван Шмуратко відповів англійською на питання російського телеканалу

5093

Український фігурист Іван Шмуратко відмовився відповідати російською тележурналісту федерального спортивного каналу з РФ. Про це повідомляє сайт телеканалу «Матч ТВ».

На Олімпіаді в Пекіні спортсмен виступає в одиночному чоловічому фігурному катанні.

До киянина під час спілкування з журналістами в рамках Ігор звернувся коресподент «Матч ТВ».

Іван Шматковідповів англійською. Коли журналіст запитав щодо можливості перейти на російську, спортсмен продовжив розмовляти англійською.

Як відзначено у публікації сайту російського телеканалу, журналіст «Матч ТВ» перед інтерв’ю дізнався з власних джерел, що українські спортсмени не даватимуть інтерв’ю російською та відмовлятимуться робити спільні фото з росіянами.

Нагадаємо, перед початком Ігор у Пекіні представники Міністерства у справах молоді та спорту провели онлайн-зустріч зі спортсменами і тренерами. Їх проінструктували, як поводитися у ситуаціях, коли виникають провокації.

Також Міжнародний олімпійський комітет встановив обмеження на публікацію фото та відео у соцмережах.

Трансляції XXIV зимових Олімпійських ігор-2022 можна дивитися на суспільному телеканалі «UA: Перший» та диджитал-платформі «Суспільне Спорт».

Фото з фейсбук-сторінки Івана Шмуратка

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!