Фестиваль Book Space оголосив Open call для видавців

349

Книжковий фестиваль Book Space розпочав реєстрацію видавців на участь у цьогорічному ярмарку та заходах фестивалю. Нагадаємо, що подія відбудеться 3-5 вересня 2021 року на Фестивальному причалі. Про це повідомляє bukvoid.com.ua.

 Видавців запрошують як до участі у книжковому ярмарку, так і до проведення заходів в межах фестивалю.

Через протиепідеміологічні заходи, кількість місць на ярмарку буде обмежена. Тому під час добору учасників організатори звертатимуть увагу на максимальну дотичність запропонованих заходів до основної теми фестивалю, якою цьогоріч буде «Нова близькість / New Intimacy».

Заявку на участь у книжковому ярмарку можна заповнити за посиланням, заявку на події у межах фестивалю – за лінком.

Реєстрація триватиме з 20 квітня по 20 червня 2021 року включно.

Нагадаємо, що IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space пройде 3-5 вересня 2021 року у Дніпрі, на Фестивальному причалі. Фокусною темою фестивалю стане «Нова близькість / New Intimacy», що виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності.

«Book Space» – це перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі, починаючи із 2018 року. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!