“Ескорт, какаяразніца”: відверте декольте помічниці заступника міністра освіти наробило шуму в мережах

Заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук приїхав до Львова із помічницею, одягнутою у чорну сукню-міді з глибоким декольте та високим вирізом на стегні.

У минулу п’ятницю, 24 грудня, урядовець оглядав роботу профтехучилищ, зустрівся із мером Андрієм Садовим, повідомляє Gazeta.ua

“Сьогодні працюємо у Львові! Форму по енергоефективності, робочі зустрічі, моніторинг організації освітнього процесу в закладах профтехосвіти, обговорення з науковцями проєкту “Президентський університет” в старовинних стінах Львівської політехніки – це лишень короткий перелік подій наповнених якісним змістом!!!”, – написав Гарбарук у Facebook.

Увагу користувачів соцмережі викликало фото, на якому поруч із посадовцями позує жінка, звати її Христина Тишкун. Вона супроводжувала Гарбарука і відрекомендувалась його помічницею, пише Dailylviv.com.

Фото зустрічі із Садовим жінка опублікувала в Instagram.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

На запитання “Обирають такий наряд в міську раду?” Тишкун відповіла: “А в міську раду потрібно вибирати наряд? Я думала, що кожен одівається так, як йому подобається, зручно, комфортно”.

У Facebook користувачі пишуть:

“Добре хоч панчохи з шубою вдягла, бо так і замерзнути ж можна”

“І так відразу і не скажеш, що це був не “мальчішнік” з дівчатами, а форум з енергоефективності”

“Новий дрескод?”

“Це вона ще скромно одіта”

“Ескорт”

“Стиль “какаяразніца”

“Садовий на Форумі енергоефективності у львівській мерії. Дивно, що дівчина поряд з Садовим настільки не енергоефективно вдягнена”, – коментує політтехнолог Олексій Голобуцький.

Також Тишкун супроводжувала заступника міністра у шубі і з сумкою, схожою на італійський бренд Bottega Veneta. У магазині такий аксесуар коштує 102 904 грн.
А ціна подібної шуби з соболя – понад 600 тис. грн.

В Instagam жінка публікує фото в еротичному комплекті білизни. Одягнута у дизайнерські підбори в формі назви бренду Saint Laurent за €971 або 29 919 грн.

 

У профілі Facebook вказала, що є магістром права (юристо-правознавець), закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Також є помічницею адвоката в адвокатському бюро Advisers.

Тим часом користувачі мережі пишуть, що жінка є ніби то директоркою компанії “БК ЗАБУДОВА”, яка займається купівлею і продажем нерухомості.

Ігор Гарбарук на посаді заступника міністра освіти і науки – з липня минулого року. До цього працював у Київському національному торговельно-економічному університеті.

В уряді “регіонала” Миколи Азарова у 2011-13 роках був директором департаменту розвитку торгівлі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

У листопаді Гарбарук отримав 77 303 грн зарплати, за інформацією “Слово і діло”.

 

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.