Електронне видання про життя винахідника Стіва Джобса з’явилось у вільному доступі

Книга про життя Стіва Джобса «Make Something Wonderful: Steve Jobs in his own words» («Зроби щось чудове: Стів Джобс його власними словами») відтепер доступна для офіційного завантаження. Видання опубліковане на сайті проекту «Архів Стіва Джобса», його можна як прочитати онлайн, так і завантажити у форматі ePub.

Книга розповідає про важливі моменти у житті Стіва Джобса. До неї увійшли матеріали, частина яких раніше ніколи не публікувалася, включаючи стенограми внутрішніх зустрічей Apple, електронні листи, цитати, усні історії та інтерв’ю, фотографії та пам’ятні речі.

«Make Something Wonderful: Steve Jobs in his own words» — це перший великий реліз «Архіву» з моменту його запуску у вересні 2022 року. У назві використано цитату самого Джобса з одного з його виступів перед співробітниками компанії: «Один зі способів, як люди можуть висловити вдячність решті людства, — зробити щось чудове».

«Архів Стіва Джобса» розпочав роботу 8 вересня. Над його створенням працювали сім’я та друзі знаменитого підприємця та винахідника, насамперед його вдова, Джонні Айв та Тім Кук.

Завдання проекту — стати сховищем унікальних історичних матеріалів, що стосуються особистості Джобса. Проте ініціативна група планує працювати як фонд, щоб «створювати програми, стипендії, колекції та партнерські відносини, які відображають цінності та принципи Стіва та просувають його уявлення про світ».

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

noworries.news