Експерти Book Pitch назвали книжки українських письменників, які можуть бути екранізовані

Експерти книжкового пітчингу Book Pitch — спільного проєкту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — визначили фіналістів.
Ці твори будуть презентовані 1 жовтня в онлайн-форматі під час секції Film Industry Office 11-го ОМКФ.

Як повідомляє artarsenal.in.ua, до фіналу Book Pitch увійшло 8 проєктів:

«За спиною», Гаська Шиян
«Твій погляд, Чіо-Чіо-сан», Андрій Любка
«Доця», Тамара Горіха Зерня
«Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму», Ірина Агапєєва
«Зграя», Анастасія Нікуліна
«Шпигунки з притулку «Артеміда», Наталія Довгопол
«Паперові солдати», Брати Капранови
«Третя кабінка — Лос-Анджелес», Олена Захарченко.

На Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю ці проєкти будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації. Також серед них буде визначено власника приза від Книжкового Арсеналу — найбільш перспективний для втілення на екрані твір отримає відео для промоції на інформаційних ресурсах Книжкового Арсеналу. Окрім того, один з проєктів отримає приз від компанії StarMedia: скрипт-докторінг від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків.

Фіналістів Book Pitch обирали експерти: режисерка і сценаристка Марися Нікітюк, культуролог і літературознавець Олександр Михед, телеведуча і шеф-редакторка Ганна Жижа, кінопродюсер Володимир Яценко, сценаристка і режисерка Наталя Ворожбит та журналістка і літературознавиця Ірина Славінська.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Проєкт Book Pitch був започаткований цього року Одеським міжнародним кінофестивалем та Х Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал». Він покликаний знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Довідка

Секція Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю— головний майданчик української кіноіндустрії, платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноринку в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. Щороку секцію відвідують понад 600 представників української та міжнародної кіноіндустрії. В межах секції проводяться пітчинги кінопроєктів, що перебувають на різних стадіях виробництва. Цього року професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — це грандіозна інтелектуальна подія, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів. Місія фестивалю — створювати взаємодії, що поєднують естетичне переживання й інтелектуальне включення в контексті книги та посилюють спроможність людини і суспільства.