Екс-чемпіон світу з шахів: ця війна призведе до краху путінського режиму

274

«Те, що я мав рацію (стосовно Путіна), — не привід для радості, — каже Каспаров в інтерв’ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). — Для моєї країни це трагедія. Тисячі росіян гинуть через цього шаленого диктатора», — заявив опозиціонер.

За словами Каспарова, коли його одного разу запитали, хто небезпечніший — Путін чи ІДІЛ, він відповів: «Терористична організація приходить і йде, а Путін — це постійна екзистенційна загроза». «Тоді на мене глянули, як на ідіота. Проте сьогодні вже мало хто пам’ятає, що означає абревіатура ІДІЛ. А я виглядаю як Нострадамус, оскільки сказав те, що люди не хотіли чути», — цитує ексчемпіона Deutsche Welle.

Каспаров також сподівається, що ця війна призведе до краху режиму Путіна. «Щоб диктатура впала, потрібні три фактори, — запевняє глава Human Rights Forum. — Перше — це військова поразка. Це може статися, якщо Україна чинитиме опір досить довго. Другий фактор — це економічний і фінансовий крах, і це лише кілька тижнів. Третій фактор — ізоляція. Якщо всі три компоненти будуть виконані, режим може впасти відразу, тому що люди вийдуть на вулиці, і олігархи викинуть Путіна».

«Поки бос роздає гроші та захист, люди за ним стоять. Щойно гроші перестають надходити, лояльність одразу ж зникає, — наголосив Каспаров. — Коли диктатури добігають кінця, не можна передбачити, хто зробить останній хід. Коли сотні тисяч чи мільйони вийдуть на вулиці, хто нападе на них?».

lenta.ua

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!