Письменники з у сього світу продовжують виступати проти російської агресії. Раніше Стівен Кінг та Лінвуд Барклай відмовилися видавати свої твори в Росії.
Британська письменниця відреагувала на відео зі звільненої Харківщини словами «Слава Україні!» та жовто-блакитним прапором. На своїй сторінці у твіттері вона поширила відеоролик Суспільного.
Це щасливий відеозапис. За сюжетом, солдат з української армії повертається додому, до визволеного ним села. Схвильована мама, яка вийшла його зустрічати, плаче від радості.
Спочатку ролик Суспільного поширив на своїй сторінці кіберпідрозділ Fellas. Письменниця теж вирішила поділилася в своєму дописі радісною звісткою з України.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Це не перший випадок підтримки України ві майстрів слова. На початку березня 2022 року письменник Стівен Кінг та його колега з Канади Лінвуд Барклай відмовилися видавати свої книги в Росії.
Нагадаємо, після виходу «Гаррі Поттера» Джоан Роулінг для читачів з усього світу стала «мамою Ро». Однак останнім часом її ім’я пов’язують із «культурою скасування». На її репутації позначилися суперечливі дописи щодо аспектів статі, публікації на цю тему і книжка «Troubled Blood», через що письменницю звинуватили у трансфобії.
Невдовзі спалахнув скандал щодо антисемітизму: його ознаки виявили у «Гаррі Поттері». На думку американського коміка і телеведучого Джона Стюарта, описані письменницею гобліни з банку Грінготс нібито нагадують карикатури зі антисемітської книжки «Протоколи сіонських мудреців» (1903).