Джамала представила новий альбом «Ми»

203

У п’ятницю, 12 березня, українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила свій новий альбом “Ми”.

Про лейтмотив нового альбому Джамала розповіла у Фейсбуці, передає ukrinform.ua.

«Лейтмотив практично всіх композицій, що нам треба бути вдячними, вірити в себе, вірити в своїх дітей, щоб з них могли вирости справжні люди. Щоб полюбити себе, потрібно мати силу, яка і є у нас всередині. Але ми постійно слухаємо інших, немов хтось може краще знати, як нам жити. Сила в тобі! Любов в тобі! Віра в тобі!», – написала Джамала.

Співачка розповіла, що надихнуло її на створення нового альбому.

“Це дуже особливий для мене альбом. І не тільки тому, що в ньому піднімаються особисті теми, а ще й тому, що він натхненний людьми, нашими з вами почуттями. Якби мене попросили описати всі пісні одним реченням, я б сказала так: “Любов, сила, вдячність, віра і прощення». Звичайно, є в альбомі й інші емоції, трохи легковажності і навіть крапелька розчарування”, – зізналася Джамала.

В альбом увійшли композиції “Вірю в Тебе”, “Вдячна”, “Ми”, “Сила”, “Вогонь і Вода”, “Загадка”, “Кохаю”, а також “Like a Hero” – англомовний варіант саундтреку до фільму Агнешки Холланд “Ціна правди”.

Раніше, 28 лютого 2021 року, Джамала представила нову музичну композицію “Вдячна”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!