Дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри» 25 серпня представить дійство «Наш Шевченко»

360

Унікальний дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри» 25 серпня представлять грандіозне дійство «Наш Шевченко» у супроводі оркестру, хору та за участі легенди українського театру та кіно — Федора Стригуна. Про це повідомляє ukrinform.ua.

«Шевченка треба подавати, як великого пророка, творця світової  історії. Його значення в світовій літературі не менше, ніж значення Вергілія, Аристотеля, Платона, або царя Давида. Він говорив про Україну не лише в контексті наших внутрішньо-національних проблем і проблеми «ображеного села». Він боровся не лише за кріпаків, він боровся за людські душі. За душу, за гідність — от до цього він уповав до нас всіх. До своїх німих рабів, яких він безмежно любив. І як батько, намагався підняти до світового контексту. Шевченко весь час на цьому наголошував і пристиджував нас в своїх віршах, коли ми намагалися заховатися і бути маленьким малоросійським гетто», — переконані сестри Тельнюк.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?