До п’ятірки міст за переглядами російськомовного телеканалу “FreeДом” у YouTube входять Москва, Санкт-Петербург, Київ, Сочі та Краснодар – Мінкультури

Міністерство культури та інформаційної політики заявляє, що до п’ятірки міст за переглядами російськомовного телеканалу “FreeДом” у YouTube входять Москва, Санкт-Петербург, Київ, Сочі та Краснодар.

“Трансляції, сюжети та окремі частини проєкту переглянули 3,465 млрд разів, ще майже 35 млн переглядів, у більшості своїй серед аудиторії РФ, – забезпечили десятки партнерських каналів, українських та російських диджитал-платформ”, – ідеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що згідно зі статистикою, трансляція російськомовного марафону на YouTube займає основну частину переглядів.

Зокрема, за півроку на цій платформі контент телеканалу переглянули майже 182 млн разів, а кількість передплатників каналу зросла на 400 тисяч.

У Мінкультури також заявляють, що до п’ятірки міст за переглядами потрапили Москва, Санкт-Петербург, Київ, Сочі та Краснодар, а також відео “FreeДом” періодично потрапляють у тренди Казахстану.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Потенційна телевізійна аудиторія телеканалу становить понад 75 млн домогосподарств. Приблизна частка росіян – понад 55%”, – ідеться у повідомленні.

interfax.com.ua