До друку готують книгу спогадів Блаженнішого Любомира Гузара

У день 90-річчя з Дня народження Любомира Гузара видавництво “Портал” оголосило про початок важливого культурного проекту, присвяченого Блаженнішому.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці видавництва.

“Ми готуємо до друку книжку спогадів, записану наприкінці його життя на його особисте прохання. Це буде книжка від імені Любомира Гузара зі збереженою автентичною мовою, завдяки чому читач зможе відчути магію спілкування з цією видатною людиною”, – йдеться у повідомленні.

Вихід книжки заплановано на кінець вересня цього року.

Над нею працюють: упорядник – Lesya Kharchenko, авторка документального фільму «Сходи Якова», наукові редактори – Ярослав Грицак і Viktor Yelenskyi. Частиною книжки буде генеалогія Блаженнішого, досліджена до 1640 року, над якою працювала племінниця Любомира Гузара Марія Рипан та історик Євген Чернецький. Продюсер книжки – Галина Глодзь (Acid Drinker). Літературні редактори – Юрій Бедрик і Оксана Шалак. Арт-директор – Oleg Gryschenko. Керівник видавничого проекту – Olena Khirgii.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Блаженніший Любомир Гузар належав до тих поодиноких видатних людей, як Андрей Шептицький і Василь Стус, які самим своїм існуванням змінювали суспільство, направляли його у складні часи. Сьогодні, у часи війни, нам як ніколи потрібно чути голос Блаженнішого Любомира”, – зазначають видавці.

risu.ua