Царство пітьми продовжує вражати.
Уросійському Волгодонську в одній зі шкіл учнів змусили написати листівки солдатам окупаційної армії, які перебувають в Україні. Однак, як завжди, нічого хорошого з цього не вийшло.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, мати одного зі школярів молодших класів школи №18 звернула увагу, що на виданому її синові бланку в нижньому кутку розташований малюнок, який мав би символізувати радянського солдата, але насправді є погано відредагованим фото бійця німецької SS.
При цьому при пошуку картинки в мережі на запит “німецький солдат” дане зображення з’являється одним з перших.
“Пояснюючи даний факт, вчитель пояснює, що не могла собі уявити, що шаблон вітальної листівки, присвячений 23 лютого і розміщений в Інтернеті, може містити силует не російського солдата”, — пояснив директор школи, коли до нього за роз’ясненням ситуації звернулися журналісти.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Користувачів мережі ситуація дуже потішила.