Діаспору запрошують долучитися до міжнародного конкурсу “Тарас Шевченко єднає народи”

533

Українців, що проживають на Батьківщині, а також за кордоном запрошують до участі в щорічному міжнародному конкурсі “Тарас Шевченко єднає народи”, що цьогоріч триватиме з березня по жовтень.

Як передає ukrinform.ua, про це йдеться на сторінці конкурсу у Фейсбуці.

“До участі в конкурсі запрошуються представники різних національностей, що населяють певну країну. Виступи проходять державною мовою країни-учасниці або мовою інших етнічних громад, які проживають у тій чи іншій країні. Вітаються також виступи представників української діаспори українською мовою”, – йдеться в дописі.

Як зазначається, з 2018 року проект проходить у трьох конкурсних номінаціях: “Наживо”, “Відеоформат”, “Мій Шевченко” та двох позаконкурсних – “Поза часом” і “Памʼять”. У 2019 році започатковано ще одну (позаконкурсну) номінацію «Поклик серця», а у 2021 році додано науково-дослідницьку номінацію.

Щорічно проектом-конкурсом відзначається від 70 до 100 кращих творчих доробків, що подані на конкурс.

За роки існування проєкт об’єднав понад 5 тисяч учасників із 62 країн світу.

Заключний міжнародний етап конкурсу пройде в Києві.

Детальні умови участі у проекті можна переглянути за посиланням.

Міжнародний проект-конкурс “Тарас Шевченко єднає народи” започатковано у 2016 році Послом миру, президентом Міжнародної ліги “Матері і сестри – молоді України”, народною артисткою України Галиною Яблонською.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!