Держкомтелерадіо у 2020 році дозволив ввезення в Україну понад 2,9 тис. російських видань

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) дозволив ввезення в Україну 2,962 тис. найменувань російської видавничої продукції в 2020 році. Про це повідомляє ua.interfax.com.ua.

Наразі в реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення і розповсюдження на території України, розміщеному на сайті Держкомтелерадіо, містяться 17 680 видань, з яких 2 962 було дозволено до ввезення в 2020 році.

Відповідно до реєстру, в 2020 році дозвіл надано на ввезення понад 18,3 млн примірників видавничої продукції. Більшість у цьому переліку – світова класика і перекладені російською мовою твори іноземних авторів.

З переліком видань можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо.

Як повідомлялося, Держкомтелерадіо у 2018 році дозволив ввезення в Україну майже 14,5 тис. російських видань, а в 2019 році – 4,3 тис. російських видань.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Держкомтелерадіо у 2020 році заборонив ввезення в країну з Росії шести книг через пропаганду держави-агресора і комуністичного тоталітарного режиму та його символіки, а також не рекомендував до возу 18 російських книг, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.